Celujemy
w Twoje
potrzeby

tworzymy szeroko pojęty
marketing dla firm

Poznaj nas
bitsky welcome image

O nas

W BitSky tworzymy szeroko pojęty marketing dla firm. Tworzymy marki od podstaw projektując identyfikację wizualną oraz branding. Opracowujemy treść i projektujemy oraz kodujemy strony internetowe. Przygotowujemy materiały do druku. Tworzymy filmy reklamowe oraz animacje typu explainer, opatrzone komentarzem lektorskim w wielu wersjach językowych. Prowadzimy social media i komunikację z klientami.

Wideo

Produkujemy treści wideo zaczynając od prostej reklamy do internetu, poprzez filmy korporacyjne, aż do zaawansowanych produkcji. Dysponujemy studiem nagraniowym, posiadamy szerokie portfolio sprzętu, realizujemy nagrania z drona, oraz livestreamy.

Animacje

Tworzymy animacje 2D typu explainer, zaczynając od prostych form, aż do zaawansowanych animacji z dedykowaną grafiką, podkładem muzycznym oraz komentarzem lektorskim w wielu wersjach językowych.

Grafika

Świadczymy usługi projektowania graficznego. Robimy branding, identyfikację wizualną marki, tworzymy ilustracje, projekty UI/UX stron internetowych, animacje 2D.

www

Robimy od zera strony internetowe, od prostych wizytówek z wykorzystaniem CMS Wordpress, aż do indywidualnie zaprojektowanych i zakodowanych witryn w wielu językach.

Lektor

Wykonujemy nagrania lektorskie w języku polskim, angielskim i innych. Robimy mastering dźwięku i na życzenie klienta dodajemy licencjonowany podkład muzyczny.

Copywriting

Opracowujemy treści na strony internetowe, do materiałów promocyjnych. Tworzymy artykuły na firmowe blogi, w wielu językach.

Fotografia

Dysponujemy studiem fotograficznym w Opolu. Wykonujemy sesje zdjęciowe, zdjęcia produktów, oraz reportaże fotograficzne z wydarzeń.

Zarządzamy profilami społecznościowymi w firmach. Tworzymy wyjątkowe treści, oraz promujemy je na Facebooku, Instagramie, Twitterze, LinkedIn. Prowadzimy komunikację z odbiorcami.

Tłumaczenia

Tłumaczymy dokumenty firmowe, robimy korektę językową i pomagamy w komunikacji z klientami z całego świata.

Marketing dedykowany blockchain

Od 2013 roku tworzymy serwis o tematyce walut cyfrowych i technologii blockchain - CyfrowaEkonomia.pl. Otworzyliśmy pierwszy stacjonarny Kantor Bitcoin w Opolu. Współpracujemy z liderami branży, Polskim Stowarzyszeniem Bitcoin oraz Izbą Gospodarczą Blockchain i Nowych Technologii.

Nasz zespół

Daniel Ceo

Daniel
Właściciel

Aisza Account menager

Aisza
PR

Aisza Account menager

Patryk
Grafika

Rafał Executive director

Rafał
Prawo

Aisza Account menager

Mateusz
Lektorat / Tłumaczenia

Bogumił Wideo

Bogumił
Wideo

Jacek Copywriting

Jacek
Copywriting

Alicja Fotografia

Alicja
Fotografia

Pozostańmy
w kontakcie

facebook instagram linkedin twitter telegram

Social media